Кейтеринг на дитяче свято в Києві


Як виглядає класичний День Народження? Це звичайно ж, запросити гостей у квартиру або будинок, організувати стіл, усіх обслужити й потім ще і прибрати! Ніякої насолоди іменинникові від свята, згодні?

Є, звичайно, і інший варіант – відзначити свято в ресторані. Але тоді встає питання про те, в скільки це усе обійдеться? Адже зараз питання бюджету дуже педантичне, а хочеться якось і відсвяткувати красиво і при цьому не скривдити нікого їжею!

BOX Catering з радістю допоможе спланувати та організувати смачний і веселий День Народження! Тим більше, що для іменинників ми підготували подарунок.

Кейтеринг для святкування Дня Народження в Києві

Щоб цікаво відмітити своє свято, буде це ювілей або просто свято у сімейному колі – ви можете замовити виїзний кейтеринг на будь-яку локацію: на природу, у будинок і навіть у квартиру!

Ми не звикли до кейтерингу на День Народження, але чому це круто?

Все дуже просто. День Народження – це той день, коли іменинникові просто необхідно розслабиться і зайнятися улюбленою справою, відволіктися і точно не займатися організацією, готуванням і прибиранням після свята!

Є безліч варіантів, коли за допомогою кейтерингу можна організувати круту вечірку!

  1. Наприклад, ви можете замовити собі фуршетний стіл із закусками й гарячим.
  2. Або можна орендувати дах будинку і влаштувати собі American party у барном стилі.
  3. Якщо це ювілей – тоді сміливо замовляйте банкетне меню і просто розслабтеся! Офіціанти й сервісмени зроблять все за Вас. Кожному гостю приділятиметься увага!
  4. У Києві легко можна організувати виїзний кейтеринг з барбекю, де наш шеф-кухар готує найсмачніший гриль. При цьому, Вам не треба думати про те, де узяти необхідне устаткування, як зібрати увесь посуд і після прибрати на локації.

Говорять, кейтеринг на День Народження – це дорого

Не завжди. Ціна на кейтеринг Вас приємно здивує, але точний прорахунок можна сформулювати тоді, коли ми розумітимемо кількість гостей, місце проведення й інші деталі свята!

Більшість клієнтів говорять про те, що кейтеринг – це вигідно. Замовляючи послугу кейтерингу для свого Дня Народження – BOX Catering бере усі організаційні питання на себе. Ми можемо організувати меню під смаки кожного гостя, наша кухня приготує вишукані закуски згідно Ваших переваг, також в BOX Catering нескінченний асортимент гарячих блюд і десертів. Адже, який День Народження без десерту?

Вже нема потреби замовляти банкетний зал в ресторані, якщо є можливість замовити виїзний кейтеринг на будь-яку локацію. Ви зможете запропонувати своїм гостям різноманітне меню, красиве обслуговування й увагу від іменинника. Адже, коли є той, хто стежить за наповненістю тарілок і свіжими напоями в келихах – іменинникові не залишається вибору, як бути з гостями й насолоджуватися святом!

BOX Catering – найшвидший кейтерінг на кожен день!

*нам потрібно лише 24 години на підготовку меню для Вашої події