Кейтерінг на фуршет в Києві


Меню для фуршету

Головні особливості фуршету - різноманітність та оригінальність. Ви можете варіювати набір частування, керуючись смаковими уподобаннями гостей події. Для фуршетного меню ми рекомендуємо:

  • холодні закуски: асорті вишуканих сирів та делікатесних ковбас, киші у пісочних кошиках, тапаси, порційні салати, шашлички з овочами та креветками на шпажці та багато іншого;
  • гарячі рибні та м'ясні закуски, бургери, лаваш із хумусом, овочі гриль;
  • бокс з фруктами, солодкі та солоні ЗОЖ-бокси;
  • десерти: круасани з шоколадом або кремом, булочки-равлики та синнабони, тірамісу та панна-коту;
  • напої: лимонад домашнього приготування.

BOX Catering забезпечить високий рівень проведення фуршету за оптимальною ціною.4

"BOX Catering" – кейтерингова компанія, яка реалізувала абсолютно унікальну концепцію роботи. Ми спеціалізуємося на організації заходів та доставці їжі в боксах по Києву, Одесі. ЗОЖ-десерти стануть справжнім сюрпризом вашій коханій дівчині, а обідній смарт бокс точно припаде до смаку чоловікам. Все це та багато іншого може стати окрасою виїзного івента на природі, в офісі або навіть у вас вдома.

Особливості організації заходу

Фуршет - неформальний захід, який може завершити ділові переговори або стати основою будь-якого свята. Такий формат кейтерінгу вибирають, якщо потрібно обслужити велику кількість персон за короткий час. Фуршет передбачає розміщення столів із закусками, десертами та напоями на фуршетній лінії. Гості можуть самостійно взяти страви, які припали до смаку і вільно пересуватися по залі.

Серед особливостей фуршету варто виділити:

  • невисоку вартість відзначення події;
  • більшість холодних і гарячих страв подаються на шпажках для зручності гостей;
  • швидкість підготовки івенту.

У нас ви можете замовити послугу кейтерингу для організації святкового фуршету або їжу в боксах з безкоштовною доставкою по Києву та Одесі для самостійного проведення заходу. Адже буквально за 10 хвилин можна побудувати гарну фуршетну лінію із наших закусок у боксах.

Плюси фуршету

Фуршет як вид кейтерингу має низку переваг. Вартість його проведення істотно нижча за ціни на банкетне меню. А формат заходу дає гостям повну свободу пересування.

Замовляючи організацію вечірки у нас, ви заощаджуєте не лише гроші, а й час. Вам не доведеться продумувати меню та підбирати офіціантів. Колектив професіоналів BOX Catering все зроблять за вас. А завдяки стильному оформленню та подачі страв ця подія стане незабутньою для кожного з гостей.

У нас ви можете замовити гарячі та холодні закуски, міні-бургери та киші, випічку, десерти, ЗОЖ-страви, напої та багато іншого. Послуга кейтерінгу дозволить вам насолоджуватися святом, корпоративним відпочинком або діловою вечерею, не обтяжуючи себе клопотами.

Переваги нашої компанії

Ми – перша доставка готової їжі в коробках, що пропонує своїм клієнтам свіжу їжу ресторанного рівня в сучасному оформленні. Це лаконічний формат, який підходить не тільки для організації івентів, але і як приємний сюрприз близькій людині. Різноманітність вибору, лояльні ціни та безкоштовна доставка по Києву, а також відсутність вимог до мінімальної вартості покупки – далеко не повний перелік наших переваг. Замовляючи кейтеринг у нас, ви можете бути на 100% упевнені у досконалості кожної деталі: від екологічності посуду до високого рівня обслуговування.

BOX Catering – найшвидший кейтерінг на кожен день!

*нам потрібно лише 24 години на підготовку меню для Вашої події