Кейтеринг на конференцію або семінар в Києві


Збираєтеся організувати конференцію або семінар і постає питання coffee break? Пропонуємо просте і смачне рішення – BOX Catering!

Формат кейтерингу для заходів – це 80% організації. Зручно, швидко, а головне – ви не займаєтеся обслуговування гостей, ми зробимо все за Вас.

На столі будуть порційні пригощання на кожного гостя, за наповненістю тарілки стежитимуть наші офіціанти, а наприкінці заходу ми потурбуємося про те, щоб на місці проведення заходу було чисто!

Кейтеринг на конференції в Києві – coffee break захочуть більше, ніж дослухати спікера!

Кейтеринг на конференції – це не просто зручний формат розв'язання питання закусок, це вигідніший варіант, тому що ми прораховуємо індивідуальний варіант меню на будь-який бюджет.

Також ми пропонуємо послуги сервісмена – підготовку столу, сервірування і прибирання. Але якщо Ваш бюджет дозволяє – ми можемо додати додаткову опцію – офіціанта, який завжди стежитиме за тим, щоб тарілки гостей на семінарі або конференції були наповнені, а напої – розлиті по келихах.

Найцікавіше, що меню можна підібрати для будь-якої кількості гостей. Ви можете замовити як просте перекушування, так і різноманітити меню гарячими й холодними закусками, десертами. Наше меню не обмежується тільки стандартним набором перекушування. Ми створюємо цілу культуру красивої й смачної їжі – вегетаріанські блюда, ЗСЖ бокси, американські, азіатські, європейські закуски, рибне і м'ясне асорті й багато іншого.

З такою кількістю їжі та різноманітністю Ваші гості точно не залишаться голодними.

Будь-який захід в Києві – це завжди масштабно і красиво, тому ми заздалегідь продумуємо повну організацію з естетичного боку. Так, в BOX Catering представлені різні колекції, які прикрашають Ваш стіл і створюють приємний спогад про проведений захід. Таке устаткування дозволяє зробити зі звичайної конференції – статусний і красивий захід на високому рівні, де можуть потурбуватися про кожного гостя.

Кейтеринг на семінарі: чим більше людей – тим краще

Якщо у вас намічається конференція або семінар на велику кількість гостей – варто замислитися про проведення такого заходу з BOX Catering. Ми візьмемо на себе:

  • опрацювання і прорахунок індивідуального меню;
  • доставку їжі та виїзне обслуговування з необхідним устаткуванням;
  • контроль за якістю обслуговування;
  • прибирання після проведення заходу.

З таким сервісом кожен захід буде таким, що запам'ятовується і красивим. Для корпоративних клієнтів у нас діє система лояльності, тому рекомендуємо замовляти виїзне обслуговування в BOX Catering. Ми не образимо Вас ціною і якістю.

BOX Catering – найшвидший кейтерінг на кожен день!

*нам потрібно лише 24 години на підготовку меню для Вашої події