Кейтеринг на корпоратив в Києві


Одвічна проблема – зібрати в компанії на корпоратив. Організувати красивий фуршет, щоб і за ціною було вигідно і колегам смачно!

Для такого приводу краще за все вибирати послуги кейтерингу, щоб усі були задоволені.

Обслуговування на корпоративі – це завжди зручний формат для компанії, який може зберегти Ваш бюджет і гарний настрій колег. У BOX Catering Вам підберуть індивідуальний варіант банкетного меню.

Кейтеринг в Києві: як вибрати блюда на корпоратив

У нашому меню Ви знайдете для себе багато смачних і незвичайних закусок, гарячих блюд і десертів.

Перевірено сотнями тисяч задоволених клієнтів – якщо замовити кейтеринг для корпоративних заходів, все проходить набагато спокійніше і веселіше, ніж організовувати все самому. Пропонуємо перейти до переваг кейтерингу на корпоративах:

  1. Це вже готове рішення по блюдах. Не треба придумувати, досить розповісти менеджерові про переваги та ми складемо індивідуальне меню.
  2. Зберігає Ваш час. Кейтеринг – це швидко і просто. Ви робите замовлення – усе інше ми зробимо за Вас: приготуємо, накриємо, обслужимо і приберемо!
  3. Кейтерингом користується багато компаній в Києві, тому що це досить популярний і зручний сервіс.
  4. До Вас захочуть усі приєднається, тому що на заході буде все бездоганне – від подачі до смаку!
  5. Кейтеринг підходить під будь-яку подію – День Народження, виїзні корпоративні заходи.

Компанія BOX Catering створює зручне і легке рішення з виїзного обслуговування на корпоративних заходах. Цей сервіс працює вже не перший рік і кожен наш клієнт завжди залишається задоволеним. Також у компанії діє програма лояльності для корпоративних клієнтів і ми завжди можемо запропонувати Вам краще рішення для організації заходу. На нашому рахунку понад 1000 виїзних обслуговувань для компаній, організація Днів Народжень, корпоративних банкетів, закритих вечірок і багато іншого.

Кейтеринг – легке рішення для корпоративного заходу в Києві

Ось так за допомогою легкого рішення можна організувати красивий захід, який збереже Ваш бюджет, змінить сприйняття про банкетні блюда. При цьому ніхто з колег не посміє сказати, що на корпоративі на столах було якось порожньо і сумно! Можливо, їжі залишиться ще щоб і додому забрати. Але ми не ручаємося, оскільки в BOX Catering настільки смачно, що з'їдається все до останньої крихти!

BOX Catering – найшвидший кейтерінг на кожен день!

*нам потрібно лише 24 години на підготовку меню для Вашої події