Доставка новорічних боксів можлива в період з 13.12.21. до 16.01.22.

У зв'язку зі святковими днями та великим завантаженням логістики діють такі обмеження на доставку:

  • З 20 по 29 грудня мінімальне замовлення на доставку – 3 smart бокси.
  • 30 грудня для доставки діє мінімальна сума замовлення - 3500 грн або ви можете забрати замовлення самостійно та отримати 10% знижку на самовивіз.
  • 31 грудня замовлення неможливі у зв'язку з великим навантаженням виробництва та логістики.
  • 1 та 2 січня у Box Catering вихідні.

НАЙКРАЩІ НОВОРІЧНІ БОКСИНАЙКРАЩІ НОВОРІЧНІ СЕТИНАШЕ МЕНЮРозрахуйте вартість заходуФормати кейтерінгу

-16
ФУРШЕТ
до 800 гостей
-9
КОКТЕЙЛЬ
до 1000 гостей
Easy Catering
до 2000 гостей
Service Man
до 2000 гостей

BOX Catering у цифрахКлієнти та партнери


Залишити заявку


BOX Catering – найшвидший кейтерінг на кожен день!

*нам потрібно лише 24 години на підготовку меню для Вашої події


СХОЖІ НОВИНИ


Повноцінний обід при дотриманні принципів ПХ відрізняється від традиційного меню, що складається з першого, другого, напою і десерту. У розумінні дієтологів, під правильним харчуванням ховається особливий підхід до кількості їди, якій повинно бути не 3, як це передбачається в системі класичного харчування, а набагато більше

Кейтеринг или ресторан? В двух словах о преимуществах выездного обслуживания

Корпоративи, корпоративами, але домашні вечірки ніхто не відміняв. Головні критерії проведення успішного свята де завгодно: веселі гості, легкі і вишукані набори закусок, багато алкоголю і трохи чарівного пилу у вигляді святкового оформлення. Для великого заходу краще всього зняти приватний будинок з просторими кімнатами, залом і своїм двором, де можна влаштувати BBQ навіть взимку або скористатися допомогою кейтерингу, який зробить все за вас. Якщо ж у вас невелика вечірка, то для свята чудово підійде і квартира. Головне все правильно спланувати і організувати.


Спершу, вам треба подивитися, яке співвідношення чоловіків, жінок і дітей буде на заході. Відштовхуючись від цього показника можна визначитися з вибором меню для кейтерингу, зрозуміти яким блюдам краще віддати перевагу — ситним, легшим або взагалі солодким. Важливо знати чи є серед запрошених ті, хто дотримуються дієти, або може бути у когось алергія.