Кейтеринг на природі в Києві


Хто сказав, що пікнік – це складно і завжди однотипно? BOX Catering розбиває стереотипи про те, що пікнік – це складно. Ми знаємо, як організувати круте свято на природі!

Для цього не треба збирати увесь посуд, шукати мангал і шампура, бродити годинами по супермаркету і самостійно складати меню для пікніка. Якщо все можна замовити у нас, а самому розслабитися й отримувати задоволення від відпочинку.

Кейтеринг на природі в Києві: знайдемо смаковий підхід до кожного

Різноманітне меню з безліччю закусок, гарячим з м'яса або риби, салатами й десертами! Ми візьмемо на себе організацію, а ви - гарний настрій.

У Києві нескладно знайти локацію для того, щоб покликати гостей і влаштувати собі пікнік у вихідний день. Але складніше все передбачити й нічого не забути. Наприклад, багато хто переживає про те, як довезти посуд на локацію, накрити стіл, організувати гриль, доставити на місце їжу так, щоб вона залишалася гарячою і смачною.

Кейтеринг в Києві – не треба думати, що організувати для пікніка

Смачно і без зайвого клопоту – організуємо, накриємо, подамо, помиємо і приберемо за собою. Хіба кейтеринг на природі – це не краще рішення для великої компанії?

А якщо ви зібралися з дівчатками на шашлик, але доки не зовсім розумієте, як все приготувати – тоді можна додатково замовити послугу – шеф на обслуговуванні. До Вас на захід приїде наш шеф-кухар і приготує все краще, ніж в ресторані. А спогади про такий виїзд будуть тільки приємними та смачними!

Якщо у Вас ще залишилися сумніви про те, чому кейтеринг для пікніка це зручно, тоді наводимо аргументи:

  • ми можемо організувати захід на природі під будь-яку кількість гостей;
  • наша їжа буде завжди гарячіше і максимально відповідатиме під смак кожного з гостей;
  • ціни закохуватимуть в себе, тому що зазвичай це складає від 200 до 500 гривень на людину, залежно від формату;
  • ми самі підберемо блюда: закуски, гаряче, напої, десерт. Вам досить лише вказати переваги щодо пригощання і бюджет – усе інше ми зробимо за Вас;
  • також ми легко можемо підібрати для Вас комфортні й красиві локації Києва, для пікніка;
  • усе устаткування і посуд ми візьмемо з собою. З Вами має бути гарний настрій і готовність багато фотографуватися. До речі, їжу ви теж фотографуватимете, тому що ну неможливо цього не робити.

Після такого у Вас не повинно залишитися сумнівів стосовно кейтерингу на природі, адже ми займаємося усім: від організації меню, до прибирання після відпочинку. Більше не треба думати про те, як привезти все з собою, скільки машин знадобиться для цього і як після відпочинку все прибрати!

Виїзне обслуговування – це зручний формат у наш час. Коли просто хочеться відпочити й не думати про організацію. Ми працюємо для того, щоб ви відпочивали!

BOX Catering – найшвидший кейтерінг на кожен день!

*нам потрібно лише 24 години на підготовку меню для Вашої події