• Cheese box: 2 299 грн. фото 7
 • Cheese box: 2 299 грн. фото 8
 • Cheese box: 2 299 грн. фото 9

Cheese box

Цей бокс не любить самотність. Сиру та вину, як Боні і Клайду, краще бути разом! Скажіть cheeeese, відкусите кусочок чіз-боксу, запийте чимось ігристим і танцюйте до ранку!

Всередині боксу:

Сири: томатний сир Базирон і Базирон Pesto з базиліком, німецький сир з коров'ячого молока Емменталь, Parmigiano, італійський фісташковий сир з овечого молока Пекоріно, сиром Дор блю і м'яким данським сиром Брі, пікантний сир з гуньбою, голландський сир з трьома видами перцю

Компліменти: волоський горіх, кеш'ю, медові стільники, червоний виноград, абрикосове варення, в'ялений інжир, оливки, маслини Каламата і чебрець

3 відгуки

РекомендуємоВідгуки

...

Просто идеальный для чего угодно – закуска, перекус, даже на общий стол поставить идеально, в дополнению к нарезке.А вообще, он просто идеально подходит к вину! То что нужно для посиделок с девочками.
  ...

  Заказывала этот бокс на небольшую годовщину, муж был в восторге)
  Все было вкусно и красиво)
   ...

   Огромнейшее спасибо Box за работу. Заказ делал 5 апреля. Ребята сработали очень качественно. Заказывала 4 разных бокса. Всё очень вкусно, красиво! Еще и в подарок получила дополнительный бокс на День рождения:))) Обслуживание на самом высоком уровне. Успехов вам, и закладка ваша у меня на ноуте! До следующих встреч)))