Кейтеринг на яхту в Києві


Прогулянка на яхті – досить незвичайний і настільки емоційний момент, що в процесі обов'язково розіграється апетит і захочеться перекусити чого-небудь смачненького.

А якщо Ви хочете відзначити який-небудь привід прогулюючись на яхті – тоді треба гарненько помізкувати, що ж повинно бути на столі!

А все ж залежить від формату проведення, вподобань гостей на борту. Навіть те, скільки вільного місця буде на яхті грає важливу роль.

Послуги кейтерингу на яхті – це один з найпопулярніших видів обслуговування і кейтерингу на транспорті.

І що замовляти для святкування на яхті?

BOX Catering вже не перший рік займається обслуговуванням і доставкою їжі на яхті. У нас є усе необхідне устаткування, досвід в організації заходів на яхті, досвід в сервіруванні фуршетного столу на відкритому повітрі. Що грає велику роль, адже яхта виходить у відкритий простір, де не буде вже можливості “зганяти” за тим, чого не вистачає. У послугу виїзного кейтерингу на яхті входить усе необхідне для того, щоб ви почували себе максимально розслаблено й отримували задоволення від відпочинку!

Кейтеринг на яхті в Києві – це не лише смачна їжа

Для BOX Catering немає нездійсненних завдань. Плануючи організацію виїзного кейтерингу для прогулянок на яхті в Києві – ми потурбуємося про все так, що ви себе почуватимете, як в ресторані, тільки на воді.

  1. Наші офіціанти будуть уважні до кожного гостя на борту.
  2. Блюда подаватимуться за готовністю, а гаряче завжди буде “гарячим”.
  3. Ми можемо розробити спеціальне банкетне меню для Вашого заходу.
  4. Якщо Ваше святкування вимагає особливої подачі – ми організовуємо vip- кейтеринг за запитом.

Кейтеринг на яхті – це дійсно зручний формат. Ви не турбуєтеся про те, як доставити їжу на борт, як сервірувати стіл, які блюда краще вибирати для яхти (щоб все залишалося свіжим і смачним). Ціна на кейтеринг у такому разі може відрізнятися від стандартного виїзного обслуговування, але наші менеджери допоможуть визначити для Вас формат обслуговування, підберуть банкетне меню за запитом, сформують пропозицію на будь-яку кількість гостей виходячи з бюджету клієнта.

Яхта – це зручний варіант, для того, щоб відмітити:

  • День Народження;
  • Річницю весілля;
  • Важливу дату;
  • Провести захід;
  • Організувати корпоратив.

І для кожного формату у BOX Catering буде що запропонувати!

Не втрачайте даремно час, організовуйте кращі заходи на яхті. Даруйте емоції собі та близьким!

BOX Catering – найшвидший кейтерінг на кожен день!

*нам потрібно лише 24 години на підготовку меню для Вашої події