5 ідей для дитячого Дня народження на природі. 5 закусок, які ідеально підійдуть для дитячого пікніка

Детальніше 22 жовтня 2021 21

Що потрібно врахувати при складанні меню на банкет? Яка норма їжі на одну людину на банкет. Скільки напоїв потрібно на одну людину на банкет.

Детальніше 22 жовтня 2021 28

Рекомендації подачі напоїв до закусок і страв. Про вибір посуду для напоїв. Як правильно поєднувати напої та фуршетні закуски.

Детальніше 22 жовтня 2021 20

В чому різниця між фуршетом і шведським столом? Що таке фуршет? Що таке шведський стіл?

Детальніше 22 жовтня 2021 16

Як оригінально привітати чоловіків з їх святом? Кейтеринг на День чоловіків: як привітати колег в офісі.

Детальніше 22 жовтня 2021 15

Організація будь-якого заходу вимагає безліч зусиль, будь то просто вечірка в колі найближчих друзів або пишне святкування дня народження. Але все частіше люди стали цінувати свій час, сили й тому довгі застілля стали замінювати фуршетом. А наша готова їжа для вечірки, дозволить здивувати гостей приголомшливими кулінарними шедеврами витративши на це мінімум сил і часу!

Детальніше 15 вересня 2021 424

Настає гаряча пора - сезон корпоративів. У одних він асоціюється з піснями Dzidzio, конкурсом «потрап олівцем в горлечко пляшки» і танцями бухвідділу на столі. У інших - з розкішним декором, десертами з позолотою і лакшері-тамадою. Але є і треті.

Детальніше 13 вересня 2021 346
Кейтеринг или ресторан? В двух словах о преимуществах выездного обслуживания

Де, а головне - як, відзначити День народження, корпоратив або весілля в Києві і Одесі? Універсальної відповіді на це питання не існує: скільки приводів - стільки й думок. Хтось звик виїжджати на природу. А хтось замовляє столик у ресторані.

Детальніше 10 вересня 2021 130

З чого розпочалася ваша історія?

Детальніше 10 вересня 2021 727

Ми знаємо як важлива уранішня їда. Від сніданку залежить заряд бадьорості, енергії та настрій. Тому наші клієнти отримували тільки якісні й найсмачніші блюда. Не хочете йти в кафе або готувати вдома готова їжа в коробках – кращий спосіб насолодитися приголомшливими блюдами. А різноманітне меню дозволить підібрати їжу на будь-який смак!

Детальніше 10 вересня 2021 353