Кейтеринг на День чоловіків: як привітати колег в офісі

22 жовтня 2021


Коли мова йде про класичні привітання всіх чоловіків колективу, то перше, що згадується - це бутерброди, торт, листівки та вірші. І звичайно, трохи міцних напоїв. Але такий варіант вважається морально застарілим.

Якщо у вашому колективі планують відзначити День чоловіків, то ми рекомендуємо організувати все більш яскраво і смачно. Урочисту промову і можливі розваги надайте найактивнішим колегам, а ось приготування страв довірте кейтеринговій компанії.

Кейтеринг на День чоловіків - як привітати колег в офісі

Кейтеринг & ndash; це доставка готової їжі високої якості, приготовленої кухарями саме до вашого свята. Під час попереднього замовлення можна детально вивчити меню і вибрати ті позиції, які припадуть до смаку всім членам колективу. Оскільки їжа буде доставлена у вигляді порцій, то її легко розмістити в будь-якому приміщенні. Досить організувати невеликий фуршет (загальний стіл з закусками та напоями) і насолоджуватися смачною їжею і поздоровленнями. У якості першої їжі для апетиту рекомендуємо вибрати бокс з гамою смаків на шпазі .

Головна умова проведення колективного свята & ndash; це догодити всім і відразу. Причому слово колектив може припускати як коло колег до 10 осіб, так і повний збір всього офісу в кількості від 100 до 300 осіб. День чоловіків - свято, що передбачає кілька етапів: серйозне привітання від імені керівників і, звичайно ж, етап & laquo; хліба і видовищ & raquo; & Minus; частування і спільний відпочинок в гарному настрої. Причому & laquo; хлібом & raquo; можуть бути як закуски та страви з традиційним смаком, так і сучасні варіації. Наприклад:

  • анімаційна станція з нарізкою пармської шинки;
  • Бургерна станція;
  • коктейль-бар;
  • мангал-асорті.

Анімаційна станція - це тип роздачі закусок, коли гостям пропонують вибрати компоненти для страви із запропонованих і демонструють їх приготування. Наприклад, на замовлення гостя буде приготовлений бургер з м'ясом, або шинкою, або рибою, або вегетаріанський варіант.

Можна використовувати різну святкову атрибутику: декор для приміщення і для столів, банер для фотозони й подарункові сувеніри для конкурсів. Щоб всі члени колективу під час свята відпочивали, рекомендуємо організувати столи з частуваннями НЕ силами жіночої половини, а силами професійних кухарів. Тобто & minus; замовити кейтеринг на свято в офіс.

День чоловіків - кейтеринг на свято

Для проведення яскравого та цікавого привітання пропонуємо розглянути кілька цікавих ідей організації їжі та розваг, відповідних до святкування Дня чоловіків. Вибір теми залежить від кількості чоловіків в колективі, їх хобі, а також напрямки їх професійної діяльності. А вибір їжі залежить від формату святкування і ресурсів приміщення.


Майстер-клас для колег-чоловіків

Оскільки сьогодні модно вчитися новому, то привітати можна з користю. Наприклад, це може бути:

  • виїзна творча майстерня;
  • лего-моделювання;
  • навчання грі в покер;
  • розкриття секретів віртуальних ігор;
  • збірка невеликих роботів.

Ще як варіант рекомендуємо організувати мотиваційну лекцію у виконанні відомих коучів або психологічний тренінг без присутності жіночої половини. А після & ndash; звичайно, святкувати всім разом за одним столом.

Арт-вечір

Можна запросити одного або кількох художників, які будуть пропонувати гостям створення швидких портретів або шаржів. Або заздалегідь замовляють цілий комікс у художників-аніматорів з мотивів професії даного колективу і проводять презентацію коміксу як раз в День чоловіків в якості привітання. Також можна організувати фуршет з канапе, бургерів і кондитерських виробів в супровід виставки художніх картин або фоторобіт, пов'язаних з постійною діяльністю колективу.

Виїзний бар

Перетворити конференц-зал в бар? Легко! Такий варіант привітання влаштує точно всіх: за кілька годин в приміщенні можна організувати стіл-барну стійку, яку задекоруйте на тему свята. Всім запрошеним бармен буде пропонувати чисті алкогольні та безалкогольні напої або оригінальні коктейлі. Звичайно, виїзний бар має на увазі й наявність закусок: наприклад, це будуть готові набори порційних страв азіатської, європейської, американської кухні на вибір.

Активний відпочинок

За традицією в День чоловіків у великих колективах заведено влаштовувати спортивні змагання. Наприклад, гостям можна пропонувати зіграти в футбол, волейбол, настільний теніс або влаштувати національні змагання: перетягування каната, боротьбу мішками та інше. В якості окремої розваги можна влаштувати конкурс на найшвидше поїдання страв національної кухні. А доставку готової їжі на вечірку можна оформити через службу кейтерингу в вашому місті.

Квест і тематична фотосесія

Краща ідея для проведення колективного заходу з нагоди Дня чоловіків & ndash; це влаштувати квест прямо в офісі. Після проходження всіх ігрових етапів в нагороду учасникам можна подарувати фотосесію і моментальні пам'ятні фото. І фотозони, і столи з закусками краще оформити стилістичним декором.

Привітати всіх колег-чоловіків зі святом можна без втрати часу на організацію столу. Замовлення страв вищої якості в естетичному виконанні з доставкою в офіс стане кращим доповненням до щирих привітань від колег-жінок.