Кейтерінг на каву-брейк в Києві


Меню кава-брейка

Під час проведення конференцій, семінарів та міт-апу важливо робити паузи для відновлення сил. Суцільний потік інформації складно сприймається і рано чи пізно мозок припиняє засвоювати ії. Перерва на каву дозволить учасникам перезавантажитися та розпочати роботу з новими силами. У нас ви можете замовити напої: домашні лимонади, соки, кава та чай; десерти кількох видів: тірамісу та панна-коту, круасани та сіннабони, медовик та наполеон у незвичайній подачі; гарячі та холодні закуски з рибою, куркою та м'ясом, соковиті бургери у міні-форматі, хрумкий лаваш із хумусом та овочами, пироги та основні страви. "BOX Catering" - це команда фахівців, які люблять свою справу, кожен з яких прагне зробити вашу каву-брейк, фуршет або банкет максимально красивим і сучасним. А вартість послуг кейтерингу доступна кожному.

Кава-брейк - це найпопулярніший формат кейтерингу для таких івентів як: презентації, тренінги, масштабні конференції та освітні заходи. А під час проведення конференції чи корпоративного навчання рівень організації перерви важливий для іміджу приймаючої компанії. Під час перерви ваші гості можуть випити кави або чаю із підготованими частуваннями. Протягом одного дня може бути кілька кава-пауз, кожна з яких повинна відповідати високому рівню компанії.

Замовляючи послуги кейтерингу в “BOX Catering” ви можете бути впевнені у своєчасності доставки страв, їх якості та загальної презентабельності кава-паузи. Обирайте будь-який із представлених варіантів боксів, вартість яких варіюється в залежності від складу.

Особливості організації кава-брейку

Концепція нашої компанії заснована на красивій, лаконічній подачі їжі в еко-боксах. Різноманітність асортименту готових рішень дозволить вам замовити варіант, формат якого максимально відповідає смаковим уподобанням гостей та особливостям проведення виїзного заходу. А ми забезпечимо:

 • оригінальне оформлення страв та професійне сервірування столу для кава-брейка або урочистої події;
 • своєчасну доставку (по Києву та Одесі — безкоштовно);
 • детальний розрахунок вартості проведення;
 • широке меню з різних категорій цін.

Замовляючи послуги кейтерингу в компанії “BOX Catering”, ви обираєте смачні страви та напої, високий рівень сервісу та надійного партнера для ваших подій.

Чому варто замовити кейтерінг у нас?

Прагнення до досконалості у всьому дозволило нам сформувати низку переваг:

 • велике меню по-справжньому смачних та красивих страв (міні-бургери, тапаси, десерти тощо) та якісних напоїв;
 • ми працюємо 24/7, тому забезпечимо вас смачною їжею у будь-який зручний час;
 • у нашому розпорядженні власні виробничі бази у Києві та Одесі;
 • за 2 роки роботи ми провели понад 600 заходів та обслужили 20 000 клієнтів;
 • у нас свій логістичний цех та служба доставки;
 • штат персоналу компанії налічує понад 100 співробітників, серед яких професійні кухарі та офіціанти;
 • наша команда організує незабутню подію за 24 години;
 • крім кейтерингу, компанія надає додаткові послуги: - підбір локації, флористику, оренду меблів за доступною ціною;
 • в якості подачі наші клієнти можуть обрати викладку страв на стеклах та гірках з боксів.

Широкий спектр послуг та відповідальний підхід до кожного заходу стали основою репутації “BOX Catering”. І ми не втомлюємось розвиватися, вдосконалюючись кожен день.

BOX Catering – найшвидший кейтерінг на кожен день!

*нам потрібно лише 24 години на підготовку меню для Вашої події