Кейтеринг на весілля в Києві


Коли ви починаєте планувати весілля – складно утримати все в голові. Доводиться працювати з багатьма компаніями з організації такого головного та урочистого заходу в житті. І, погодьтеся, правильно вибране меню на весілля – це 70% задоволеності Ваших гостей.

Кейтеринг в Києві, або як завоювати серця гостей на весіллі?

Ви можете замовити на свою урочистість кейтеринг. Чому це зручно і практично – ми розглянемо детальніше нижче.

  1. По-перше, ми можемо приготувати будь-яке блюдо під Ваш запит. Усе меню розробляється індивідуально і з переваг Ваших гостей.
  2. По-друге, обслуговування проводимо теж ми, BOX Catering. Сервісмени, офіціанти, навіть шеф-кухар – все до ваших послуг!
  3. По-третє, в Києві, замовити кейтеринг на святкування – це досить популярна і зручна тема для багатьох. А ресторани можна залишити для тих, хто хоче за-класикою.

Повірте, нашою подачею блюд, бездоганними закусками, різноманітністю гарячого, великою кількістю їжі на столах – ви зможете здивувати навіть свою бабусю.

Кейтеринг – новий формат для весілля в Києві

Все залежить від Ваших бажань і пори року. Один з популярних і зручних варіантів – на відкритому просторі. Ви можете вибрати будь-яку місцевість і зонувати її як завгодно. Обираючи локацію для весілля, важливо заздалегідь подумати про те, де ви розташовуватимете фуршетний стіл, і як він буде розділений. Краще за все винести окремим столом candy- bar, де гостям зручніше обирати собі солодкі пригощання.

BOX Catering пропонує для майбутніх молодят різні блюда:

  • сирне і м'ясне асорті;
  • закуски;
  • сконструйовану стійку salad-bar і candy-bar – це те, чим зазвичай гості можуть перекусити до початку урочистості;
  • гаряче і барбекю;
  • десерти.

Ну хіба це не смачне і зручне рішення для весілля?

Ціна на банкетне меню залежить від багатьох чинників: побажань щодо їжі, кількості гостей, локації й додаткових послуг. Тому, краще спланувати все заздалегідь, хоча в BOX Catering є можливість, організувати food-зону за декілька днів.

Ми зробимо максимально швидко прорахунок на одно з найголовніших урочистостей Вашого життя виходячи із заданих параметрів. А Ви своєю чергою, заощадите час і нерви, поки ми займатимемося усіма організаційними питаннями.

І нехай на Вашому весіллі буде смачно, а не гірко!

BOX Catering – найшвидший кейтерінг на кожен день!

*нам потрібно лише 24 години на підготовку меню для Вашої події